Urodziny tematyczne

Kompleks edukacyjno-rekreacyjny „Stacyjkowo Rudy” proponuje pobyt w dziecięcym parku linowym jako doskonałą formę zabawy i rekreacji, dającą ogromne możliwości rozwoju dzieci. Wielofunkcyjne przeszkody wspomagają ich rozwój psychomotoryczny , trasa zabezpieczona certyfikowanymi siatkami nie wymaga użycia przez dzieci sprzętu alpinistycznego i jest przeznaczona dla dzieci już od 3 roku życia.

Już od tego sezonu zapraszamy na urodzinki tematyczne w podstawowych pakietach z możliwością wyboru dodatkowych atrakcji:

„Przygoda wita Cię w Stacyjkowie”

Urodziny stacyjkowe – zabawa w dziecięcym parku linowym), owoce sezonowe, soczki w kartoniku, woda mineralna w  dzbankach, przekąski (flipsy, popcorn, paluszki, itp.), kolorowe babeczki/ciasto drożdżowe.

+CIEPŁY POSIŁEK kiełbaska grillowana z dodatkami (chlebek, keczup/musztarda) lub kiełbaska na ognisko + ognisko.
+herbatka owocowa.

„Sielska zagroda”

Urodziny sielskie – zabawa w dziecięcym parku linowym połączona z Konkursem dojenia, naturalnych rozmiarów KROWY – wraz z dyplomami, owoce sezonowe, soczki w kartoniku, woda mineralna w dzbankach, przekąski (flipsy, popcorn, paluszki, itp.),  kolorowe babeczki/ciasto drożdżowe.
+CIEPŁY POSIŁEK kiełbaska grillowana z dodatkami (chlebek, keczup/musztarda) lub kiełbaska na ognisko + ognisko
+herbatka owocowa.

„Wyruszam w podróż”

Urodziny kolejkowe – zabawa w dziecięcym parku linowym, przejazd kolejką wąskotorową lub konkurs drezynowy z dyplomami, owoce sezonowe, soczki w kartoniku, woda mineralna w dzbankach, przekąski (flipsy, popcorn, paluszki, itp.), kolorowe  babeczki/ciasto drożdżowe.

+CIEPŁY POSIŁEK kiełbaska grillowana z dodatkami (chlebek, keczup/musztarda) lub kiełbaska na ognisko + ognisko.

+herbatka owocowa.

* do wybranego wariantu należy doliczyć cenę biletu na trasie Rudy-Stodoły-Rudy


Po więcej informacji dzwoń: 518 927 958

Close
Stacyjkowo Rudy © Copyright 2023.
Close